Telefon

+48 609 167 334

Adres

57-100 Strzelin, ul. Grota Roweckiego 32/6

Programy antywirusowe

   G Data AntiVirus, to oprogramowanie antywirusowe zapewniające ochronę w czasie rzeczywistym przed zagrożeniami. Aplikacja oferuje skuteczną ochronę przed działaniem wirusów, trojanów, programów szpiegujących, rootkitów oraz innego rodzaju złośliwego oprogramowania. G Data AntiVirus zapewnia również kompleksową ochronę przed exploitami, które infekują komputery przez wykorzystanie luk w zabezpieczeniach zainstalowanych programów oraz dodatków do przeglądarek internetowych. Program antywirusowy oprócz możliwości monitorowania systemu operacyjnego Windows w czasie rzeczywistym pozwala również przeprowadzić ręczne skanowanie pliku i wskazanej lokalizacji. Producent G Data AniVirus wyposażył swój program w moduł sprawdzający pobierane wiadomości e-mail pod kątem złośliwego oprogramowania. 

     Nie wszystkie wirusy rozprzestrzeniane przez cyberprzestępców są nam znane. Jednak i na ten typ zagrożeń twórcy G Data znaleźli sposób. Dzięki proaktywnym technologiom, opierającym swe działanie na kontroli zachowania plików, G DATA może pochwalić się wysoką wykrywalnością najnowszych danych dostępowych do bankowości internetowej. Z kolei opatentowana technologia BankGuard wciąż nie opisanych zagrożeń. Co się dzieje, kiedy klikniesz w taki złośliwy plik lub załącznik? Czy niechciane procesy uruchamiają się w tle, a komputer zostanie zainfekowany? Kontrola zachowania G DATA analizując działanie pliku zatrzyma proces nie dopuszczając do infekcji. Bezpieczne transakcje online
Moduł Web protectio, blokuje złośliwe strony internetowe, tym samym chroni Ciebie i Twoje pieniądze przed oszustwami i wyłudzeniami pilnuje, by żaden trojan bankowy nie dobrał się do Twojego konta.